Produkty


Paliwa i oleje

Oferujemy hurtowe dostawy paliwa na terenie całego kraju. Od 1990 roku współpracujemy z Grupą LOTOS S.A. (dawniej Rafinerią Gdańską S.A.). Bezpośrednim dostawcą jest spółka Lotos Paliwa Sp. z o.o. Oryginalny produkt daje naszym Klientom gwarancję najwyższej jakości.

Sprawdź nasze ceny! Paliwa możemy dostarczyć w dowolne miejsce kraju! Rozmieszczenie naszych baz paliwowych, korzystanie z przewozów kolejowych oraz auto-nalewaków producenta i baz magazynowych pozwala nam zaoferować paliwo w każdym rejonie Polski. Tak więc dzięki nam produkty można też odebrać m.in. bezpośrednio z bazy Grupy LOTOS.

W ofercie posiadamy:

 • olej napędowy EURODIESEL;
 • olej napędowy I Z-40;
 • benzyna bezołowiowa 95;
 • benzyna bezołowiowa 95AL;
 • benzyna bezołowiowa 98.


LPG

Na naszych stacjach paliwowych oferujemy również najwyższej jakości gaz LPG. Czynne całą dobę.

Lokalizacje stacji auto-gaz:


Oleje i płyny eksploatacyjne

Od 1992 roku firma MARES jest autoryzowanym dystrybutorem olejów smarowych Grupy Lotos SA (poprzednio Rafinerii Gdańskiej SA). Proponujemy odbiory z naszego magazynu olejów smarowych we Włocławku przy ul. Polnej 84 lub hurtowe dostawy na terenie byłego województwa włocławskiego bezpośrednio do Klienta. Dział handlowy oraz pracownicy hurtowni olejów smarowych jak zawsze gotowi są przedstawić Państwu satysfakcjonującą ofertę handlową.

W ofercie hurtowni produkty:

 • Lotos Oil
 • Elf
 • Castrol
 • Total
 • Mobil
 • Shell
 • Platinum Orlen Oil

oraz szeroka gama płynów, smarów i kosmetyków, wśród których są m.in. kosmetyki do myjni samochodowych. Zapewniamy konkurencyjne ceny i dostawy hurtowe produktów do Klienta.


Oleje opałowe

Mazut i olej Red

Od lat jedną z wiodących działalności firmy jest również sprzedaż hurtowa i detaliczna olejów opałowych takich jak:

 • ciężki olej opałowy RG - mazut (o zawartości siarki do 1% i do 3%);
 • najnowszej generacji lekki olej opałowy RED.

Ciężki olej opałowy - MAZUT

Ciężki olej opałowy oferujemy wyłącznie w hurtowych ilościach, oferując atrakcyjne upusty. Dostawy:

 • odbiór autocysternami z nalewaka samochodowego
 • odbiór cysternami kolejowymi - loco Gdańsk
 • dostawa cysternami kolejowymi - franco bocznica Klienta

Olej opałowy RED

W roku 2004 jako jedna z pierwszych w kraju firm nasza hurtownia otrzymała od Grupy Lotos autoryzację na dystrybucję detaliczną jej nowego produktu. Dystrybucja ta ruszyła na terenie powiatów włocławskiego, aleksandrowskiego, lipnowskiego, radziejowskiego i gostynińskiego. Obecnie P.H.U. Mares Sp. z o.o. to wiodący dostawca oleju opałowego RED w regionie kujawsko-pomorskim.

Olej napędowy do celów opałowych LOTOS RED 0,1 powstał w najlepszych na świecie laboratoriach, a przy jego tworzeniu wykorzystano najnowsze osiągnięcia przemysłu naftowego. Każda jego partia jest ściśle monitorowana na wszystkich etapach produkcji i dystrybucji. Unikalna formuła oleju gwarantuje optymalny proces spalania, co przekłada się na dłuższą sprawność i eksploatację pieca. Olej RED spełnia wymogi wszystkich pieców najnowszej generacji. Dzięki temu olej RED jest produktem, który zalicza się do najwyższej, III klasy bezpieczeństwa produktów naftowych. Formuła oleju opałowego RED zawiera unikalną kompozycję dodatków uszlachetniających, opracowaną przez renomowane światowe laboratoria. Dzięki temu olej ten ma wyjątkowe parametry w zakresie: odporności na utlenianie, działania antykorozyjnego oraz utrzymywania czystości dysz.


Zbiorniki na paliwa płynne

Ekonomiczny oraz wygodny sposób magazynowania i dystrybucji paliw.

Urządzenia, które oferujemy, są przeznaczone do bezpiecznego składowania i wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego. Sprzedawane w wielu krajach są uznanym liderem na rynkach europejskich. Dzięki dwupłaszczowej konstrukcji i wysokiej jakości surowców stosowanych do produkcji (polietylen), nasze zbiorniki są odporne na działanie ekstremalnych warunków atmosferycznych i promieniowania UV oraz gwarantują maksymalne zabezpieczenie przed wyciekami, które mogłyby spowodować szkody w środowisku naturalnym. Minimalne wymagania konserwacyjne i łatwość obsługi zapewniają długoletnią, bezproblemową eksploatację produktu.

Pompa i dystrybutor są umieszczone w specjalnie zaprojektowanej, zamykanej obudowie, chroniącej przed dostępem niepowołanych osób. Dodatkowo nasze zbiorniki są lekkie. Puste można łatwo transportować np. przy pomocy wózka widłowego.

Oferowane przez nas zbiorniki są bardzo ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala na zakup paliwa po cenach hurtowych, ciągłą kontrolę ilości tankowanego paliwa przy wykorzystaniu przepływomierza z dwufunkcyjnym wyświetlaczem oraz utrzymywanie stałego zapasu oleju napędowego. Produkt jest idealnym rozwiązaniem dla firm użytkujących pojazdy i maszyny przemysłowe napędzane silnikami wysokoprężnymi, na przykład przedsiębiorstw z branży budowlanej, firm kurierskich oraz gospodarstw rolnych.

Wszystkie nasze produkty po zakończeniu użytkowania w 100 procentach nadają się w do recyklingu. Gwarancja na urządzenia wynosi dziesięć lat, na pompy oraz wyposażenie - jeden rok.

Zbiorniki występują w następujących pojemnościach: 1200, 2500, 3500, 5000 i 9000 litrów.

Witryna wykorzystuje pliki Cookies w celu nawigacji użytkownika po podstronach. Żadne dane z Twojego komputera nie są przez nas przetwarzane. View more
Accept